Anasayfa > Burslar > Burs Talep Edenler Mezunlar < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Serdar Ayaz'ın HEC Paris'teki Eğitimine Destek ÇağrısıSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Serdar Ayaz'ın HEC Paris'teki Eğitimine Destek Çağrısı

Proje tanıtım

İstanbul Erkek Lisesi 2014 yılı mezunlarımızdan Serdar Ayaz, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümündeki öğrenimi 2020 Şubat ayında tamamladı. Serdar kardeşimiz, Avrupa’nın en iyi iş okullarından biri olan HEC Paris’te Pazarlama Yüksek Lisans Programına kabul edilmiştir. Kariyer planı kapsamında hedeflediği bu program için çeşitli işlerde çalışarak yapmış olduğu maddi birikim ve okula kabul sırasında aldığı indirim, okul ücretinin tamamını karşılamada eksik kalmaktadır.

Tüm Sarı Siyah Camiamızı, Serdar’ın okul ücretini tamamlamasına katkıda bulunmaya davet ediyoruz.  Kardeşimizin kaleme aldığı mektubunu aşağıda "Detaylar" bölümünde, özgeçmiş, burs belgesi ve üniversiteye kabul mektubunu ise "Dokümanlar" bölümünde görebilirsiniz.

 

Detaylar

Merhaba,

2014 yılında İstanbul Erkek Lisesinden mezun oldum. Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümündeki öğrenimimi Şubat 2020’de tamamladım. Bundan sonra da eğitimime kabul aldığım HEC Paris'te, Pazarlama Master Programında devam etmek istiyorum.


Boğaziçi Üniversitesine başladıktan sonra pazarlamaya, yaratıcı çalışmalar yapmaya ve son teknolojileri takip etmeye çok ilgim olduğumu anladım. Bu konularda kendimi geliştirmek ve öğrenimime hayalini kurduğum şehir Paris'te devam etmek için master araştırmalarına başladığımda HEC Paris'i keşfettim. HEC Paris'e kabul alabilmek için çalışıp yüksek bir GPA (3.61) ve yüksek bir GMAT (660/77%) sonucu elde ettim. Kendimi kültürel anlamda geliştirip stajlarımı da pazarlama alanında yaparak ve Paris'te Erasmus yaparak HEC Paris için hazırlığımı tamamladım.

Neden HEC Paris?

Pazarlama ve dijital çalışma alanlarını bir araya getiren, benim için en uygun programın HEC Paris Pazarlama Master Programı olduğunu anladım. Ayrıca HEC Paris’in, Financial Times 2019 sıralamasında, Avrupa'nın en iyi Business School'u seçilmesi beni daha da motive etti.

Gelecek Planlarım Neler?

HEC Paris'ten mezun olduktan sonra çok sevdiğim pazarlama alanında çalışmak ve geleceğin teknolojilerini keşfetmek istiyorum. Bunların ötesinde, yaptığım işlerde sosyal ve çevresel konulara katkı sağlayabilmek istiyorum.

Neye İhtiyacım Var?

Bu programı çok uzun zamandır istediğim için çeşitli işlerde çalışarak bir miktar birikim yapabildim. Ayrıca okuldan da 6000 Euro indirim kazandım. Ancak bu yeterli olmamaktadır ve okul ücretini ödeyebilmek için biraz daha desteğe ihtiyacım var. Destekleriniz sayesinde hayallerime bir adım daha yaklaşabilirim.

Serdar Ayaz 

Bilgi için : 0212 514 01 47

                 [email protected] 

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!