Anasayfa > Lise İhtiyaçları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
İEL - GOETHE ENSTİTÜSÜ YAZ KURSUSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
İEL - GOETHE ENSTİTÜSÜ YAZ KURSU

Proje tanıtım

Goethe Enstitüsü, İELEV, İEL İdaresi ve İEL Okul Aile Birliği ortak girişimi ile gerçekleştirilecek yaz kursu 06 Temmuz 2020 tarihinde başlayacaktır. Seviye belirleme sınavına katılan İEL öğrencilerinin sınav sonuçları ve hangi seviye kursuna devam edecekleri kendilerine bildirilmiştir. Sonuçlar ayrıca İEL Okul Aile Birliğinden de telefonla öğrenilebilir.

Kurs bedeli sadece “Sarı Siyah Destek” web portali üzerinden ödenebilecektir.  Sarı Siyah Destek sayfasına linke (https://www.sarisiyahdestek.com) tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ödemeler tamamlandığında, toplanan kurs bedelleri İELEV'in de katkı payı eklenerek İELEV tarafından Goethe Enstitüsüne toplu halde ödenecektir. Velilerimizin buradan yapacakları ödeme karşılığında İELEV tarafından bağış makbuzu kesilecektir. Dileyen velilerimiz, makbuzlarını 14 Temmuz 2020 tarihinden itibaren İEL’deki OAB odasından teslim alabilirler.

Ödeme işlemine ilişkin detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır. Ödeme öncesi, bu bilgilerin dikkatlice okunması, ödeme işleminin doğru olarak yapılmasını kolaylaştıracaktır. “Bağışçı Adı Soyadı” olarak, velinin değil, adına ödeme yapılan öğrencinin adı ve soyadının yazılması gerektiğini önemle hatırlatırız.

Kursa katılacak öğrencilerin kurs başlangıç tarihi olan 6 Temmuz 2020 Pazartesi gününe kadar ödemelerini tamamlamış olması gerekmektedir. Ancak, seviye belirleme sınava girmiş ve kursa katılmaya sonradan karar verebileceklerin de olabileceği ön görülerek, en geç 13 Temmuz 2020 tarihine kadar ödeme ve kursa katılma imkanı sağlanmıştır. Kursa geç katılmak kurs bedelinde bir indirim sağlamaz.

Detaylar

Öğrencilerimizin kurs ödemelerini aşağıdaki şekilde gerçekleştirebilirsiniz;

1) Proje sayfasına ulaşın

Sarı Siyah Destek web portali ana sayfasında "İEL - Goethe Enstitüsü Yaz Kursu" adıyla yer alan projeye, doğrudan www.sarisiyahdestek.com'dan ulaşabilirsiniz. Portale girdiğinizde proje başlığına tıklayarak proje bilgisine ulaşın.

2) Proje Tanıtım ve Detaylar başlıkları altındaki bilgilerin tümünü dikkatlice okuyun.

Detayların tümüyle okunması ödemenin hızlı ve doğru olarak yapılmasını sağlayacaktır. Sorularınız için [email protected] mesaj gönderebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda yanıtlanacaktır.

3) Ödenecek tutarı belirleyin:

  - 64 saatik kurs için veli tarafından 900 TL ödenecektir. Ayrıca, İELEV tarafından 300 TL katkı yapılarak ödeme 1.200 TL'ye tamamlanacaktır.

-  128 saatik kurs için veli tarafından 2.100 TL ödenecektir. Ayrıca, İELEV tarafından 300 TL katkı yapılarak ödeme 2.400 TL'ye tamamlanacaktır.

4) Ödeme yönteminizi belirleyin.

Ödemeyi İELEV hesabına, Banka Havalesi/EFT olarak ya da doğrudan Kredi Kartı ile güvenli olarak yapabilirsiniz.

Kredi kartı bilginiz banka sisteminin güvencesinde olup, kart bilgileri kart sahibi dışında kimse tarafından görülemez.

Havale işlemi sadece Yapı Kredi Bankası üzerinden 7/24 yapılabilmektedir.

-  EFT ödemesi, iş günleri ve EFT saatleri içinde diğer bankalardan yapılacak para transferinde kullanılabilir.  

5) Ödeme aşamasına geçin.

Ödeme yapmak için belirlediğiniz ödeme tutarına uygun olan sarı ödeme butonuna (900 TL ya da 2.100 TL) tıklayın. Ödeme butonunu tıkladığınızda size onay sorulacaktır. Devam etmek için "Tamam" butonunu seçin. Sistem sizi ödeme sayfasına yönlendirecektir.

Bağış Tercihiniz bölümünde "Bu bağışı biri adına yapmak ister misiniz? - HAYIR"  olmalıdır.

Bağışçı Bilgileri  bölümünde yanında "*" olan tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. Statü olarak "İEL Velisi", Bağışçı olarak "Bireysel" seçilmelidir.

DİKKAT: AD SOYAD bölümüne kursa katılacak ÖĞRENCİNİN adı soyadı yazılmalıdır.  EPosta ve telefon olarak sizinle iletişim kurulmasını sağlayacak dilediğiniz bilgiyi girebilrisiniz. Veliye ya da öğrenciye ait olabilir.

Makbuz Teslimat Adresi bölümünde "*" olan tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. Adres olarak  "OAB", Şehir olarak "İstanbul" seçilmeli, İlçe olarak "Fatih" yazılmalıdır. Posta Kodu alanı otomatik olarak dolacaktır.

Ödeme Bilgileri bölümünde aşağı yer alan "Bağış Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum" kutucuğu tıklanmış olmalıdır. Ödemenizi tercihiniz doğrultusunda yapmak için ilgili kutuyu tıklayın ve ödemeyi gerçekleştirin. Kredi Kartı tercih edilmesi durumunda kart ve tutar bilgileri girilecektir. Bilgiler bankanızın sistemine yönlendiğinden güvendedir ve sizin dışınızda kimse tarafından görülmemektedir. Kredi kartı ödemesi tamamlandığında işleminiz tamamlanmış olacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemeler proje sayfasının “Bağışçılar” başlığı altında hemen görünmektedir.

DİKKAT: Havale/EFT ile ödeme tercih ediliyorsa, ödemeniz İELEV'in hesabına geçmeden işlem tamamlanmış sayılmayacaktır. Ödemenizin İELEV hesabına ulaşmasını takiben işlem tarafımızca onaylanacak ve tamamlanmış olacaktır. Onay işlemi birkaç saat alabilir.

HESAP ADI          : İSTANBUL ERKEK LİSELİLER EĞİTİM VAKFI

BANKA/ŞUBE     : YAPI VE KREDİ BANKASI  / İNÖNÜ CADDESİ TİCARİ ŞUBESİ (968)

HESAP NO           : 47292051 TL Hesabı

IBAN                     : TR49 0006 7010 0000 0047 2920 51

Yapılan bağış işlemi sonrasında bildirdiğiniz eposta adresine sistem tarafından bilgi mesajı iletilir.

Sorularınız için telefon numaranızı da ekleyerek [email protected] mesaj gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

İELEV - İEL Okul Aile Birliği

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!