Anasayfa > Kulüpler < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
5. İstanbul Erkek Lisesi Münazara Turnuvasına Destek (2016-2017)SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
5. İstanbul Erkek Lisesi Münazara Turnuvasına Destek (2016-2017)

Proje tanıtım

Özgür düşünce ve hoşgörü çatısı altında Türkiye'de ve dünyada yaşanan siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel olayları diğer liseli akranlarıyla mantık ve özgür düşüncenin ışığında tartışmayı ilke edinen İstanbul Erkek Lisesi Münazara Kulübü, bu yıl 5.sini gerçekleştirecekleri İstanbul Erkek Lisesi Münazara Turnuvası için desteklerinizi bekliyor.

İstanbul Erkek Lisesi Münazara Kulübünün sponsorluk dosyasına 'Dokümanlar' sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Detaylar

İstanbul Erkek Lisesi Münazara Kulübü Hakkında

Bizler İstanbul Erkek Lisesi Münazara Kulübü olarak İstanbul Lisesi öğrencilerine yakışır bir şekilde Türkiye'de ve dünyada yaşanan siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel olayları ülkemizdeki diğer liseli yaşıtlarımızla mantık ve özgür düşüncenin ışığında neden sonuç ilişkisini ve analitik düşünce sistemini kendimize ilke edinerek tartışıyoruz. Şimdiye kadar katıldığımız sayısız turnuvada birçok başarılarımız olmakla birlikte amacımız başarılı kulüp geçmişimize yenilerini getirmektir. Vizyonumuz gençlerin dil,din, ırk ve kültür gibi farklılıkları kenara bırakıp sadece özgür düşünce ve hoşgörü çatısı altında sorunları tartışması ve farklı düşüncelerin buluşmasını sağlamaktır. Misyonumuz ise düzenlenecek olan organizasyonlarda elimizden gelenin en iyisini yapıp başarılarımızı devam ettirmek ve daha büyük başarılara imza atmak, böylece okulumuzu layıkıyla temsil etmektir. Kulübümüzün bünyesindeki öğrencilere analitik düşünmeyi,tartışmayı öğreterek dünyadaki belli başlı siyasi,ekonomik ve kültürel olaylara karşı farkındalık yaratmaktır. Ayrıca bu sene düzenleyeceğimiz 5. İstanbul Erkek Lisesi Münazara Turnuvası'nda bu tartışma atmosferini İstanbul sınırlarının dışına çıkartıp ulusal bir turnuva düzenleyerek Türkiye'nin her yerinden arkadaşlarımıza ulaştırmak, okulumuzda misafir edeceğimiz liselere farklı düşünce ve kimliklerle bir arada tartışma kültürünü ve değerini benimsetip,okulumuzu en iyi şekilde temsil ederek, kaliteli bir turnuva sunmaktır. Araştıran, düşünen ve tartışan bir Türk gençliği yetiştirmek için bize destek olmak isteyen sponsorlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

Geçen seneki turnuvamızdan ve okulumuzda aramıza yeni katılan Sarı-Siyahlılar için gerçekleştirdiğimiz gerçekleştirdiğimiz, İlk Adım Münazara Turnuvası'nda çalışmalarını yürüten kardeşlerimizin fotoğrafları mevcuttur.

50 kişilik bir kulüp olarak,sene içerisinde kendi imkanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde öğrendiklerimizi sergileyerek kendimizi test etmek için çeşitli turnuvalara katılmaya çalışıyoruz fakat ne yazık ki turnuva katılım ücretlerinin yüksek olmasından dolayı, kulübümüzdeki çoğu genç münazır yeteri sayıda turnuvaya katılamıyor. Düşünen, araştıran, sorgulayan, tartışan Sarı Siyahlıların turnuva katılımları için yardımlarınızı bekliyoruz.

50 üyemizin sene içerisindeki eğitim ve turnuva katılım, ulaşım ücretleri : 4000 TL

Kaliteli tartışma ortamına İstanbul  Erkek Lisesi adına yakışır şekilde en iyi katkıyı sağlamak ve İstanbul sınırları içerisine sıkışmış olan turnuvaların aksine Türkiye’nin her tarafından insanları buluşturmak adına düzenlemek istediğimiz İstanbul Erkek Lisesi Ulusal Münazara Turnuvası için ;

Juri ücretleri : 3500 TL

Gün için ikramlar: 400 TL

Haftasonu okul personeli ücretleri: 300 TL

Öğle yemeği ücreti: 2500 TL

Kupa-Afiş-Katılımcı Belgesi vs.: 300 TL

TURNUVA TOPLAM : 7000 TL

GENEL TOPLAM : 11000 TL

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!