Anasayfa > Burslar > İELEV İhtiyaç Bursları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
İELEV - İHTİYAÇ BURSU, EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ DESTEK HAVUZUSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
İELEV - İHTİYAÇ BURSU, EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ DESTEK HAVUZU

Proje tanıtım

İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı olarak her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere cep harçlığı niteliğinde burs desteği veriyoruz. İELEV'in kendi kaynaklarından ayırdığı burs fonuna ilave olarak, dileyen herkes tercih ettiği miktar kadar burs havuzuna destek verebilir. Burs fonu havuzunun genişlemesi sayesinde, geçtiğimiz yıl ulaştığımız 131 bursiyer sayısının çok daha üstüne çıkmayı hedefliyoruz. Burs tutarları ve ödeme yöntemine ilişkin detayı aşağıda bulabilirsiniz. Burs fonu havuzuna verdiğiniz destek için İELEV adına ve bursiyer kardeşlerimiz adına sizlere teşekkür ederiz.

Bağış tutarınıza göre, sağ taraftaki "Serbest Ödeme" butonunu ya da önceden tanımlanmış tutarlardan size uygun olanı seçerek burs havuzuna bağışınızı gerçekleştirin. Sorularınız için 0507 408 0334 nolu telefondan Atilla Öztuna'yı arayabilirsiz.

Detaylar

Burslar Ekim – Haziran arası 9 ay boyunca öğrencinin kişisel hesabına aylık olarak ödenmektedir. 3 burs kategorisi vardır.

İstanbul Erkek Lisesindeki mevcut lise öğrencileri: 9 X 330 TL – Yıllık toplam 2.970 TL
İstanbul Erkek Lisesi mezunu ya da başka lise mezunu yurt içi yüksek öğrenim öğrencileri: 9 X 500 TL – Yıllık toplam 4.500 TL
İstanbul Erkek Lisesi mezunu ya da başka lise mezunu yurt dışı yüksek öğrenim öğrencileri: 9 X 800 TL–Yıllık toplam 7.200 TL

Burs ödemesini peşin ya da Haziran’a kadar tamamlanmak üzere dilediğiniz sayıda taksitle yapılabilirsiniz.

Ödeme 2 şekilde yapılabilir.

Birinci Yöntem: Vakfımızın aşağıdaki hesabına havale ya da EFT yoluyla.

Yapı ve Kredi Bankası

Şube: Kozyatağı Ticari Şubesi (968)
Hesap Sahibi: İstanbul Erkek Liseliler Eğitim vakfı
IBAN: TR49 0006 7010 0000 0047 2920 51

(Ödeme bankaya ulaştığında, gönderen hesap adına bağış makbuzu kesilir, 5.000 TL altındaki ödemelerde makbuz taranarak e-posta ile gönderilir. Açıklama bölümde “Bağış Sahibinin Adı” ve “İhtiyaç Bursu Bağışı” ibaresi bulunmalıdır.)

İkinci Yöntem: www.sarisiyahdestek.com (SSD) web portalimiz üzerinden kredi kartı ya da havale/eft ile.

Her iki yöntemde de bağış makbuzlarınız kesilir, taranır ve e-posta adresinize iletilir. Taranarak e-posta yolu ile gönderilen makbuzların aslı Vakıf merkezimizde, arşivde saklanır. Eğer 5000 TL'nin altındaki tutarlarda kesilmiş makbuzlar için fiziksel olarak teslimat isterseniz fiziki posta adresiniz ile birlikte talebinizi bize iletmeniz gerekir.

Etrafınızdaki eğitim gönüllülerini de burs vermek için teşvik etmeniz dileğiyle…

Sorularınızı e-posta ya da telefon (0507 408 0334 - Atilla Öztuna) aracılığı iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

İELEV 

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!