Anasayfa > Lise İhtiyaçları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
İEL - GOETHE ENSTİTÜSÜ YAZ KURSU 2021SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
İEL - GOETHE ENSTİTÜSÜ YAZ KURSU 2021

Proje tanıtım

PROJE TAMAMLANDI. TÜM ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ. SARI SİYAH DESTEK YÖNETİMİ

Goethe Enstitüsü, İEL İdaresi,  İELEV ve  İEL Okul Aile Birliği ortak girişimi ile gerçekleştirilecek 64 saatlik Almanca yaz kursu 9 Ağustos 2021 tarihinde başlayacaktır. Kayıt öncesinde 24 – 29 Haziran 2021 tarihleri arasında seviye belirleme sınavı yapılacaktır. Sınav sonrası, sonuçlar ve öğrencilerimizin hangi seviye kursuna devam edecekleri kendilerine bildirilecektir. Sonuçlar ayrıca İEL Okul Aile Birliğinden de telefonla öğrenilebilecektir.

Kurs bedeli sadece “Sarı Siyah Destek” web portali üzerinden ödenebilecektir. Ödemeler tamamlandığında, toplanan kurs bedelleri İELEV'in de katkı payı eklenerek İELEV tarafından Goethe Enstitüsüne toplu halde iletilecektir. Velilerimize www.sarisiyahdestek.com üzerinden yapacakları ödeme karşılığında İELEV tarafından bağış makbuzu kesilecektir. Dileyen velilerimiz, makbuzlarını 19 Temmuz 2021 Pazartesi gününden itibaren İEL’deki OAB odasından teslim alabilirler.

Ödeme işlemine ilişkin detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır. Ödeme öncesi, bu bilgilerin dikkatlice okunması, ödeme işleminin doğru olarak yapılmasını kolaylaştıracaktır. “Bağışçı Adı Soyadı” olarak, velinin değil, adına ödeme yapılan öğrencinin adı ve soyadının yazılması gerektiğini önemle hatırlatırız.

Kursa katılacak öğrencilerin en geç 7 Temmuz 2021 Çarşamba gününe kadar ödemelerini tamamlamış olması gerekmektedir.  

Detaylar

Öğrencilerimizin kurs ödemelerini aşağıdaki şekilde gerçekleştirebilirsiniz;

1) Proje sayfasına ulaşın

Sarı Siyah Destek web portali ana sayfasında "İEL - Goethe Enstitüsü Yaz Kursu" adıyla yer alan projeye, doğrudan www.sarisiyahdestek.com'dan ulaşabilirsiniz. Portale girdiğinizde proje başlığına tıklayarak proje bilgisine ulaşın.

2) Proje Tanıtım ve Detaylar başlıkları altındaki bilgilerin tümünü dikkatlice okuyun.

Detayların tümüyle okunması ödemenin hızlı ve doğru olarak yapılmasını sağlayacaktır. Ödemeye ilişkin sorularınız için [email protected] mesaj gönderebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda yanıtlanacaktır.

3) Ödeme yönteminizi belirleyin.

64 saatik kurs bedeli 1.700 TL'dir. Sağlanan %10 indirim sonrası bedel 1.530 TL'ye indirilmiştir. Veli tarafından ödenmesi gereken tutar 1.100 TL olup,  her öğrencimiz adına İELEV tarafından da 430 TL katkı yapılarak ödeme 1.530 TL'ye tamamlanacaktır. 1.100 TL ödemeyi İELEV hesabına, Banka Havalesi/EFT olarak ya da doğrudan Kredi Kartı ile güvenli olarak yapabilirsiniz.

-  Kredi kartı bilginiz banka sisteminin güvencesinde olup, kart bilgileri kart sahibi dışında kimse tarafından görülemez.

-  Havale işlemi sadece Yapı Kredi Bankası üzerinden 7/24 yapılabilmektedir.

-  EFT ödemesi, iş günleri ve EFT saatleri içinde diğer bankalardan yapılacak para transferinde kullanılabilir.  

4) Ödeme aşamasına geçin.

Ödeme yapmak için sağ taraftaki "1.100 TL" yazan sarı alana  (1.100 TL butonuna) tıklayın. "Serbest ödeme yapın" butonunu kullanmanıza gerek yoktur. 1.100 TL butonunu tıkladığınızda size onay sorulacaktır. Devam etmek için "Tamam" butonunu seçin. Sistem sizi ödeme sayfasına yönlendirecektir.

Bağış Tercihiniz bölümünde "Bu bağışı biri adına yapmak ister misiniz? - HAYIR"  olmalıdır.

Bağışçı Bilgileri  bölümünde yanında "*" olan tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. Statü olarak "İEL Velisi", Bağışçı olarak "Bireysel" seçilmelidir.

DİKKAT: AD SOYAD bölümüne kursa katılacak ÖĞRENCİNİN adı soyadı yazılmalıdır.  EPosta ve telefon olarak sizinle iletişim kurulmasını sağlayacak dilediğiniz bilgiyi girebilrisiniz. Veliye ya da öğrenciye ait olabilir.

Makbuz Teslimat Adresi bölümünde "*" olan tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. Adres olarak  "OAB", Şehir olarak "İstanbul" seçilmeli, İlçe olarak "Fatih" yazılmalıdır. Posta Kodu alanı otomatik olarak dolacaktır.

Ödeme Bilgileri bölümünde aşağı yer alan "Bağış Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum" kutucuğu tıklanmış olmalıdır. Ödemenizi tercihiniz doğrultusunda yapmak için ilgili kutuyu tıklayın ve ödemeyi gerçekleştirin. Kredi Kartı tercih edilmesi durumunda kart ve tutar bilgileri girilecektir. Bilgiler bankanızın sistemine yönlendiğinden güvendedir ve sizin dışınızda kimse tarafından görülmemektedir. Kredi kartı ödemesi tamamlandığında işleminiz tamamlanmış olacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemeler proje sayfasının “Bağışçılar” başlığı altında hemen görünmektedir.

DİKKAT: Havale/EFT ile ödeme tercih ediliyorsa, ödemeniz İELEV'in hesabına geçmeden işlem tamamlanmış sayılmayacaktır. Ödemenizin İELEV hesabına ulaşmasını takiben işlem tarafımızca onaylanacak ve tamamlanmış olacaktır. Onay işlemi birkaç saat alabilir.

HESAP ADI          : İSTANBUL ERKEK LİSELİLER EĞİTİM VAKFI

BANKA/ŞUBE     : YAPI VE KREDİ BANKASI  / İNÖNÜ CADDESİ TİCARİ ŞUBESİ (968)

HESAP NO           : 47292051 TL Hesabı

IBAN                     : TR49 0006 7010 0000 0047 2920 51

Yapılan bağış işlemi sonrasında bildirdiğiniz eposta adresine sistem tarafından bilgi mesajı iletilir.

Site ile ilgili sorularınız için telefon numaranızı da ekleyerek [email protected] mesaj gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

İELEV - İEL Okul Aile Birliği

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!