Anasayfa > Burslar > Kaybettiklerimiz Anısına Bursları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Atalay Şahinoğlu (’57) İşletme ve İktisat Öğrenim Destek BursuSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Atalay Şahinoğlu (’57) İşletme ve İktisat Öğrenim Destek Bursu

Proje tanıtım

Atalay Şahinoğlu 1939 yılında Trabzon’da doğdu. 1957 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı.

Birçok şirkette genel müdürlük ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini başarıyla sürdürmüş Şahinoğlu, 1982-1995 yılları arasında İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, 1995-1999 yılları arasında İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1999-2004 yılları arasında da İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanlığı görevlerinde bulundu.

2011 yılı itibariyle İELEV Mütevelli Heyeti Üyeliğine seçilen Şahinoğlu, Vakfımıza ve Sarı Siyahlı Camiamıza uzun yıllar önemli destekler verirken, son olarak da İELEV Divan Heyeti Üyeliğini sürdürmekteydi. 

Detaylar

18 Nisan 2019 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu ebediyete uğurladığımız değerli mütevellimiz Atalay Şahinoğlu’nun ismini yaşatmak, Vakfımıza ve Türk Milli Eğitimi’ne katkılarını anmak için 2019/2020 eğitim-öğretim döneminden itibaren geçerli olmak üzere Vakfımız tarafından “Atalay Şahinoğlu Burs Fonu” oluşturulmuştur.

Üniversitelerin İşletme ve İktisat bölümlerinde öğrenim gören ve gelecek vadeden gençlerimizin eğitim giderlerine katkı sunabilmek için tüm Sarı Siyahlıları ve eğitim gönüllülerini desteğe çağırıyor, destek verenlere teşekkür ediyoruz. Oluşturulacak fonun her 3.240 TL’lik bölümü ile bir İşletme veya İktisat bölümü öğrencisine bir yıl boyunca destek verilmesi sağlanacaktır.

Bu burs fonuna katkıda bulunan kişi ve kurumların isimlerine projenin “Bağışçılar” başlığı altından erişilebilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı’na ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0 212 514 01 47

E-posta: [email protected]

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!