Anasayfa > İELDER < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
SARISİYAH DERGİSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
SARISİYAH DERGİ

Proje tanıtım

Sürdürülebilir ve daha da güçlü bir dergi için Sarı Siyahlıların yardımına ihtiyacımız var.

Detaylar

Derneğimiz tarafından 2010 yılından bu yana 3 ayda bir düzenli olarak çıkarılan “SarıSiyah” dergimiz, 6. yılına girerken hepimizin sesi olmaya devam ediyor. Tüm Sarı Siyahlı camiayı kucaklayan, İstanbul Erkek Liselilerin fikirlerini paylaşabilecekleri, gerek birey gerek camia olarak seslerini yükseltebilecekleri bir iletişim platformu yaratmak üzere tasarlanan yayın, bu görevini 20 sayıdır başarıyla yerine getirmekte. SarıSiyah Dergi’de, camiamız içinden olduğu gibi camiamız dışından da kendi alanlarında söz sahibi isimler yazı, çizgi ve fotoğrafları ile yer almaktalar. 80 sayfa olarak hazırlanan dergimiz 6.000 adet basılmakta ve Sarı Siyahlı öğrenciler, okulumuz mezunları ve iş, sanat, spor, eğitim ve bilim dünyasının seçkin okuyucu kitlesine “ücretsiz” olarak ulaşmakta. İlk yayına girdiği andan itibaren kısa bir süre içinde “prestij yayınları” içinde ön sıralara yerleşen ve “fikir, içerik ve tasarımıyla” büyük beğeni toplayan, etkilerini somut olarak görebildiğimiz dergimizin daha da güçlü olması ve sürdürülebilir bir yayın grafiğine sahip olabilmesi için desteklerinize ihtiyacımız var.

Sponsorluk ve reklam arayışında zaman zaman yaşanan durağan dönemler, SarıSiyah Dergi’nin yayın hayatını sekteye uğratacak kadar önemli hale geldi. Bu zorluğu aşmak için, SarıSiyah Dergi’nin finansal sürecini mezunlarımızın yardımını kabul edecek şekilde yeniden tasarlamaya karar verdik. SarıSiyah’ın yayın hayatına aynı kaliteli çizgide ve aynı dönemsellikte devam edebilmesi için, bu platformda bir destek fonu açtık. Dergimizin varlığını önemseyen, verilen emeği değerli bulan ve en önemlisi camiamızın kurumsal kültüründe kendine bir yer yaratmış bu yayının devamlılığını isteyen tüm mezunlarımızı  bize destek olmaya davet ediyoruz.

Destek veren mezunlarımızın isimleri bir kolaj halinde dergimizin 21. sayısında yer alacaktır. Bireysel desteğin yanında dergimize reklam ve sponsorluk desteğinde bulunmak isteyenler [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirler.

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!