Anasayfa > Burslar > Burs Veren Mezunlarımız < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Prof. Dr. İ. Ercan Alp'67 Eğitim İhtiyaç Bursu 2020 - 21SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Prof. Dr. İ. Ercan Alp'67 Eğitim İhtiyaç Bursu 2020 - 21

Proje tanıtım

İstanbul Erkek Lisesi 1967 yılı mezunlarımızdan Prof.Dr. İ.Ercan Alp'ın 2020-2021 eğitim-öğretim yılında, 2 İstanbul Erkek Lisesi öğrencisine sağladığı burs desteği için Sayın Prof.Dr. İ. Ercan Alp'a teşekkür ederiz. Burs miktarı yıllık toplam 5040 TL'dir.

Gelecek vadeden daha fazla gencimizin eğitim masraflarını karşılayabilmesi için tüm Sarı Siyahlıları ve eğitim gönüllülerini desteğe çağırıyor ve destek verenlere teşekkür ediyoruz. Daha fazla bilgi için İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfına aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0 212 514 01 44

E-posta: [email protected]

Detaylar

Prof. Dr. İ. Ercan Alp, Istanbul Erkek Lisesinden 1967 yılında mezun olmuştur.  Psikoloji’de Lisans Derecesini ODTÜ’den, Yüksek Lisans derecesini Kanada’da University of Toronto ve Doktora Derecesini, yine Kanada’da, York University’den almıştır.  Ülkeye döndüğünden 2016 yılında yaş haddinden emekli olana kadar, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Halen Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tam zamanlı olarak çalışmaya devam etmektedir.

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!