Anasayfa > Burslar > İELEV İhtiyaç Bursları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Hüner Uysal Eğitim İhtiyaç Bursu - 2020-21SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Hüner Uysal Eğitim İhtiyaç Bursu - 2020-21

Proje tanıtım

İstanbul Erkek Lisesi Eğitim Vakfı Özel 125.Yıl Ortaokulu Matematik Öğretmeni Hüner Uysal'ın 2020-2021 eğitim-öğretim yılında, 2 İstanbul Erkek Lisesi öğrencisine sağladığı burs desteği için Sayın Hüner Uysal'a teşekkür ederiz. Burs miktarı yıllık toplam 5040 TL'dir.

Gelecek vadeden daha fazla gencimizin eğitim masraflarını karşılayabilmesi için tüm Sarı Siyahlıları ve eğitim gönüllülerini desteğe çağırıyor ve destek verenlere teşekkür ediyoruz. Daha fazla bilgi için İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfına aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0 212 514 01 44

E-posta: [email protected]

 

Detaylar

Hüner Uysal kimdir?

Hüner Uysal ,İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünü bitirmiştir.Yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünde tamamlamıştır. Birçok özel okulda öğretmenlik ve bölüm başkanlığı görevini sürdürmüştür.Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı kitap inceleme komisyonu üyesidir. Eğitim alanında birçok çalışmada ve projede görev almıştır. 8 yıldır hizmet verdiği İELEV Özel 125.Yıl Ortaokulunda görevine devam etmektedir.

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!