Anasayfa > Lise İhtiyaçları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Pansiyon Binası Çatı OnarımıSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Pansiyon Binası Çatı Onarımı

Proje tanıtım

İstanbul Erkek Lisemizin Pansiyon binasının çatısından odalara gelen sızıntının önlenmesi amacıyla acil çatı onarımı gerekmektedir. Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz projemize tüm Sarı Siyahlıların desteklerini bekliyoruz.

Detaylar

Değerli Sarı Siyahlılar,

Sizleri İstanbul Erkek Lisemizde okuyan öğrenci kardeşlerimiz için destek vermeye çağırıyoruz.

İstanbul Erkek Lisemizin pansiyon binasının çatısı iklim şartlarının oluşturduğu hasar nedeniyle onarım gerektirmektedir. Önceki yıllarda olan hafif sızıntının bu yıl önemli ölçüde arttığı okul yönetimimiz tarafından gözlenmiştir. Yağışlı havalarda çatıdan önemli miktarda sızıntı olup, binanın içi ve öğrenci odaları su almaktadır. Oluşan rutubet sağlıksız bir ortam yaratmaktadır.  

Bilindiği gibi, pansiyon binamız kamuya ait bir yapıdır. Bakım ve onarımı için devletten ödenek tahsisi gerekmektedir. Okul yönetimimiz bu ödeneğin çıkarılmasının uzun bir süre alacağını belirtmiş ve çatının acil onarımının camiamız tarafından karşılanmasını teklif etmiştir. Bakımın Sarı Siyahlılar tarafından yapılması için okulumuz tarafından gerekli makamlardan onay alınması için harekete geçilmiştir. Camiamız tarafından karşılanması planlanan onarım için alınan 3 teklif alınmıştır. En uygun teklif mezunumuz Mimar Yaman Görken’88  tarafından verilmiştir. Onarım bedeli 43.000 TL’dir.

Yatılı öğrenci kardeşlerimiz zarar görmeden, onarımın en kısa sürede tamamlanması için bir bağış projesi oluşturduk. Camiamızın her konuda olduğu gibi bu acil ihtiyacın karşılanmasında da gücünü birleştirmesi için sizleri “Sarı Siyah Destek” platformu üzerinden desteğe davet ediyoruz.  Çok şey aldığımız okulumuzun sizlerin bağışlarına ihtiyacı var.

Kolay katılabileceğiniz bu kampanyaya HEMEN ŞİMDİ KATKIDA BULUNUN ve çevrenizdeki, sınıfınızdaki Sarı Siyahlıların da destek vermesini sağlayın…

Destek verenlerin isimleri (tercihe bağlı) ve bağışları ile toplanan bağış miktarı, ilgili proje üzerinde görülebilmektedir. Bağış makbuzları katkıda bulunacakların adreslerine gönderilecektir.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

SARI SİYAH DESTEK

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!