Anasayfa > Burslar > Burs Talep Edenler Mezunlar < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Oğul Coruk'19'un Stuttgart Üniversitesi'ndeki Mimarlık Eğitimi İçin Çizim Tableti İhtiyacına DestekSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Oğul Coruk'19'un Stuttgart Üniversitesi'ndeki Mimarlık Eğitimi İçin Çizim Tableti İhtiyacına Destek

Proje tanıtım

İEL’19 mezunlarından Oğul Coruk,  bir yıldır eğitimini  Stuttgart Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlaması bölümünde sürdürmekte. Yakında part-time bir işe başlıyor. Ancak ACİL olarak ihtiyacı olan IPad Pro'yu hemen edinmesi gerekli. Ekonomik gelişmeler nedeniyle, bunu karşılamakta zorlanıyor. Camiamızı Oğul'un ACİL ÇİZİM TABLETİ ihtiyacını karşılamak üzere desteğe çağırıyoruz.

Oğul'un sizlere ilettiği mesajını aşağıda okuyabilirsiniz...

Detaylar

Değerli Sarı Siyahlı Abi ve Ablalarım,

Ben İEL’19 mezunlarından Oğul Coruk. Yaklaşık bir yıldır eğitimimi Stuttgart Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlaması bölümünde sürdürmekteyim. Küçüklüğümden beri geleneksel, yaklaşık 3 yıldır da  dijital çizimle ilgilenmekteyim.

Meslek hayatım için çok önemli olan ve lisans seçimimi belirlememe yardımcı olan bu hobim, lisans eğitimim sırasında da kendimi bir miktar olsa da finansal olarak desteklememde bana çok yardımcı olacak. Sonrasında ise kariyer hedefimi bu yönde belirlediğim için gelişmemi ve hedeflerime daha kolay ulaşmamı da sağlayacak.

Şu anda ailemin de bulunduğu ekonomik durumdan ötürü elimden geldiğince onların da yükünü hafifletmek için yarı zamanlı bir işe başlıyorum. Ancak öğrenci oluşum ve bölümümün de getirdiği yoğunluktan dolayı, gelecekteki hedeflerim için ihtiyacım olan ekipmanı alabilmek ekonomik olarak mümkün değil. Hedeflerim doğrultusunda da her zaman yanımda taşıyabileceğim ve yeterli kalitede çizimlerimi yapabilmek için bir IPad Pro edinmek istiyorum. 

Bu hedefim doğrultusunda da siz değerli abi ve ablalarımdan destek rica ediyorum.

Şimdiden ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Oğul Coruk’19 

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!