Anasayfa > Diğer < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
İELEV Özel Lisesinde VAR OLUN...SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
İELEV Özel Lisesinde VAR OLUN...

Proje tanıtım

İELEV Özel Lisesinde her gösteride VAR OLUN….

İELEV Özel Lisemiz muhteşem bir Konferans Salonuna kavuştu. Yeni Konferans Salonumuza Ekim ayı sonunda yitirdiğimiz mütevellimiz, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın adını verdik. Liseli öğrencilerimizin toplantı ve gösterileri artık kendi okullarındaki Mesut Yılmaz Konferans Salonu”nda gerçekleşecek. Sizler de daima o salonda olacaksınız... 

Yeni konferans salonunun bir koltuğu da sizin olsun.  Eğitime vereceğiniz bir destek, adınızın verileceği bir koltuk demek… İsim plaketinizi koltuğa çakalım, ADINIZ ORADA OLSUN, SİZ HEP VAR OLUN…

Detaylar

İELEV Yönetim Kurulu olarak güç bir karar verdik. Salgın hastalık sürecinde olmamıza karşın İELEV Özel Lisemizin en önemli eksiği olan 'konferans salonu'nu sıfırdan başlayıp, tamamladık. Yeni salonumuzu yüksek kaliteli ses ve ışık sistemleriyle ve rahat koltuklarla donattık. Yapımı yeni tamamlanan, eğitimi destekleyecek bu güzel salonu yakında hizmete alacağız.  

Siz de adınızın bu salonumuzda olmasını arzu eder misiniz? İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfına yapacağınız bir bağışla, hem eğitime önemli bir destek verebilir hem de bu gururu adınızı verdiğiniz koltukla hep yaşayabilirsiniz…

"İELEV Özel Lisesinde VAR OLUN!" Bağış Kampanyamızın detayları aşağıdaki gibidir:

Sarı-Siyah-Kırmızı İsim Plaketi: En yüksek tutarda yapılacak 3 eğitim bağışı sahibinin isimleri birinci sıranın ortasındaki 3 koltuğa plaka olarak çakılacaktır. Ayrıca, adları salon girişindeki onur panosunda yer alacaktır. Açılış töreninde adlarına hazırlanacak apostilli ve çerçeveli bir teşekkür belgesi takdim edilecektir. Kırmızı-Sarı-Siyah koltuklar için bağışlar serbest tutar aracılığı ile yapılabilir.

Birinci Sıra Koltuklara İsim Plaketi: 10.000 TL ve üzerindeki eğitim bağışı sahiplerinin isimleri birinci sıradaki koltuklara plaket olarak çakılacaktır. Ayrıca, adları salon girişindeki onur panosunda yer alacaktır. Açılış töreninde adlarına hazırlanacak apostilli ve çerçeveli bir teşekkür belgesi takdim edilecektir.

Koltuklara İsim Plaketi:  5.000 TL ve üzerindeki 10.000 TL'ye kadar yapılacak eğitim bağışı sahiplerinin isimleri salondaki koltuklara plaket olarak çakılacaktır. Açılış töreninde adlarına hazırlanacak apostilli ve çerçeveli bir teşekkür belgesi takdim edilecektir.

Teşekkür Belgesi: 1.000 TL ve üzerindeki 5.000 TL'ye kadar yapılacak eğitim bağışı sahiplerinin adına teşekkür belgesi hazırlanıp açılış töreninde takdim edilecektir.

Ayrıca, serbest tutarda bağış yapmak da mümkündür.

Nasıl Destek Olabilirsiniz:

Nakit bağışlarınız için sağ tarafta yer alan butonları kullanarak, kredi kartı ya da havale/EFT ile Sarı Siyah Destek (SSD) üzerinden her miktarda parasal destek sağlayabilirsiniz.

Ödeme Bilgisi:

SSD bağışlarınızı Banka Havalesi/EFT olarak veya Kredi Kartı ile güvenli olarak yapabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi sizin dışınızda kimse göremez, işlem banka sistemi güvencesindedir.

Havale işlemi sadece Yapı Kredi Bankası üzerinden 7/24 yapılabilmektedir.

EFT işlemi, iş günleri ve EFT saatleri içinde diğer bankalardan yapılacak gönderimde kullanılabilir.

             HESAP ADI       :       İSTANBUL ERKEK LİSELİLER EĞİTİM VAKFI

             BANKA/ŞUBE   :       YAPI VE KREDİ BANKASI  / İNÖNÜ CADDESİ TİCARİ ŞUBESİ (968)

             HESAP NO.       :       47292051 TL Hesabı

             IBAN                  :       TR49 0006 7010 0000 0047 2920 51

DİKKAT: Havale/EFT ile ödeme tercih ediliyorsa, ödemeniz SSD hesabına geçmeden işlem tamamlanmış sayılmayacaktır. Ödemenizin hesaba ulaşmasını takiben SSD yönetimince birkaç saat içinde onaylanacak ve işlem tamamlanmış olacaktır.

Vergi Muafiyeti: Bağış makbuzları vergi matrahınızdan düşülebilmektedir.

Makbuz: Bağış işlemi sonrasında, bildirdiğiniz e-posta adresine sistem tarafından bilgi mesajı iletilir. Bağış hesaba ulaştığında bağış girişinde verilen şahıs ya da firma adına makbuz kesilir, taranır ve eposta adresinize iletilir. 5.000 TL ve üzeri bağışlarda, makbuzlar kargo ile iletilir. 5.000 TL’nin altındaki bağışlarda fiziksel gönderim istenmesi halinde SSD’nin aşağıdaki eposta adresinden talep edilmelidir. Yapılan bağışları proje ana sayfasında yer alan "Bağışçılar" başlığı altında görebilirsiniz. İsmini belirtmek istemeyen bağışçılar "Gizli" olarak görünür, ancak makbuz isme kesilir.

Tüm sorularınızı telefon numaranızı da ekleyerek bize gönderebilirsiniz.:

SSD        :              [email protected]

İELEV     :              [email protected]  veya 0507 408 03 34

Saygılarımızla,

İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!