Anasayfa > Lise İhtiyaçları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
İstanbul Erkek Lisemize Yeni 3D YazıcıSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
İstanbul Erkek Lisemize Yeni 3D Yazıcı

Proje tanıtım

İstanbul Lisesi Bilgisayar Destekli Modelleme ve Tasarım Kulübünün talebi üzerine Lisemizde yeni bir 3 boyutlu yazıcı ihtiyacı doğmuş oldu. Lisemizin birçok kulüp ve bölümünün ihtiyaçlarını karşılayacak, ayrıca öğrenci kardeşlerimize birçok anlamda gelişim ve ilerleme sağlayacak yeni bir 3 boyutlu yazıcı için güçlerimizi birleştiriyoruz.

Detaylar

Bilgisayar Destekli Modelleme ve Tasarım Kulübü henüz çok genç bir kulüp olmasına karşın kısa zamanda hızlı bir gelişim göstermiş ve daha da ilerleme katedebilecek potansiyele sahip olan bir kulüptür. Yakın gelecekte çığır açacak nitelikte etki ve değişimlere gebe olacak 3 boyutlu baskı teknolojileri, bu konuda çalışmalar yürüten öğrenci kardeşlerimizin ne derece ilerlemeler gösterebileceğine işaret eder durumdadır.

İELCAD Kulübü; fizik, kimya, biyoloji, matematik gibi bölümlerin 3 boyutlu ders malzemesi ihtiyaçlarına, diğer öğrenci kulüplerinin kulüp faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlara ve Bilim Haftası, Kültür Haftası gibi Lisemizin geneline yönelik etkinliklerde bütün öğrencilere fayda sağlayan etkin bir öğrenci kulübüdür. 

Tüm bu ihtiyaçları karşılamak ve öğrenci kardeşlerimizin çabalarını daha da ileri götürmek adına yeni ve gelişkin bir 3 boyutlu yazıcının Lisemize kazandırılması için çalışmalara başlamış durumdayız.

Siz değerli Sarı Siyahlıları, öğrenci kardeşlerimizin fark yaratan çalışmalarına destek vermeye çağırıyoruz. 

 

 

 

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!