Anasayfa > Kulüpler < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
İEL Satranç Takımlarımız TÜRKİYE FİNALİNDE YarışıyorSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
İEL Satranç Takımlarımız TÜRKİYE FİNALİNDE Yarışıyor

Proje tanıtım

İEL Satranç takımlarımızın size bir çağrısı var size… Bu yıl Mart ayında Tokat’ta düzenlenen Türkiye Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda namağlup bölge 1.si olduk ve Türkiye finaline yükseldik. 25 Nisan’da Sivas’ta yapılacak olan Türkiye finallerine ilk defa kız ve erkek takımı olarak 2 takım halinde katılacağız. Okulumuz için yarışıyoruz. Giderlerimiz yüksek… BİZİ DESTEKLER MİSİNİZ?

Detaylar

İstanbul Erkek Lisesi’ni yurt içi ve yurt dışında önemli başarılarla temsil eden kulüp ve takımlardan birisi olan “İEL Satranç Takımı” geçen yıl Dubai’de düzenlenen “Dünya Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda Türkiye’den finale kalan tek takım oldu ve turnuvadan Dünya 8.si olarak döndü.

Bu yıl, katıldığımız ulusal yarışmalarda ilçe ve il barajlarını geçerek Tokat’ta bölge birincisi olduk. Şimdi kız ve erkek takımları beşer oyuncu olmak üzere toplamda on (10) öğrenci ve bir sorumlu öğretmen olarak 11 kişilik kafile ile 24 / 30 Nisan tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenecek finallerde İstanbul Erkek Lisemizi temsil edeceğiz. Tokat’ta yapılan ve 9 kişi olarak katıldığımız bölge turnuvasının tüm giderlerini İELEV karşılamıştı. Sivas’taki son adım olan Türkiye finallerinde de Sarı Siyah ruhu en iyi şekilde temsil edeceğimize olan inancımız tamdır. Devlet küçük bir katkı payı verse de bu katkı giderlerimizi karşılamaktan çok uzaktır.

Bu süreçte camiamızdan destek bekliyoruz…

Karşılanması Gereken Giderlerimiz:

Uçak biletlerimiz İST – SVS – İST: 14.500 TL (11 kişi)

Otel konaklama ücretleri: 18.000 TL (6 gece, 5 oda)

Yeme içme ücretleri: 12.500 TL (11 kişi, 7 gün)

Sarı Siyah destek üzerinden yapacağınız katkı için size iletilecek makbuzları vergi giderinden düşebilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler…

Sarı Siyah Destek Notu: 1000 TL’nin üzerindeki makbuzlar kargo ile teslim edilir. 1000 TL’nin altında kalan bağışlara ait makbuzlar elektronik olarak taranarak bağışçının e-posta adresine gönderilir. Ayrıca kargo teslimat talep edilmesi halinde Sarı Siyah Destek’ten talep edilebilir.

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!