Anasayfa > Burslar > Kaybettiklerimiz Anısına Bursları < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Aylin Koloğlu (‘17) Tıp Öğrenim Destek BursuSONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Aylin Koloğlu (‘17) Tıp Öğrenim Destek Bursu

Proje tanıtım

Aylin Koloğlu 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta okuldaki başarılı eğitim hayatını 2012 yılında İstanbul Erkek Lisesi’ne girerek devam ettirdi. Lise yıllarında derslerindeki başarının yanı sıra İstanbul Erkek Lisesi Model Birleşmiş Milletler Kulübü, Almanca Tiyatro Kulübü ve Almanca Müzik Korosunda yer alarak sosyal açıdan da zengin bir öğrencilik hayatı geçirdi.

İstanbul Erkek Lisesi’nden 2017 yılında mezun olan Aylin Koloğlu, aynı yıl İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesine burslu olarak yerleşmeye hak kazandı. Üniversitede de başarılı bir öğrencilik hayatı geçiren sevgili Aylin 2017 yılından itibaren İELEV Bursiyeri olarak eğitim hayatına devam etmekteydi.  

Detaylar

28 Nisan 2019 tarihinde ani gerçekleşen vefatı ile çok erken yaşta aramızdan ayrılan sevgili Aylin Koloğlu’nun ismini yaşatmak için 2019/2020 eğitim-öğretim döneminden itibaren geçerli olmak üzere Vakfımız tarafından “Aylin Koloğlu Burs Fonu” oluşturulmuştur.

Üniversitelerin Tıp Fakültelerinde öğrenim gören ve gelecek vadeden gençlerimizin eğitim giderlerine katkı sunabilmek için tüm Sarı Siyahlıları ve eğitim gönüllülerini desteğe çağırıyor, destek verenlere teşekkür ediyoruz. Oluşturulacak fonun her 3.240 TL’lik bölümü ile bir Tıp Fakültesi öğrencisine bir yıl boyunca destek verilmesi sağlanacaktır.

Bu burs fonuna katkıda bulunan kişi ve kurumların isimlerine projenin “Bağışçılar” başlığı altından erişilebilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı’na ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0 212 514 01 47

E-posta: [email protected]

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!