Anasayfa > Sosyal Sorumluluk < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Ailesi Depremden Etkilenen Kardeşlerimiz İçin Gücümüzü Birleştiriyoruz.SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Ailesi Depremden Etkilenen Kardeşlerimiz İçin Gücümüzü Birleştiriyoruz.

Proje tanıtım

AİLESİ DEPREMDEN ETKİLENEN KARDEŞLERİMİZİN EĞİTİM GİDERLERİNİ KARŞILAMAK ÜZERE SARI SİYAHLI CAMİAMIZI  KARDEŞLERİMİZE DESTEK VERMEYE ÇAĞIRIYORUZ. Hepimizin bildiği üzere İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerimizden bir kısmı deprem bölgesinde ikamet etmektedir. Depremden etkilenen illerden gelen 44 kardeşimizin aileleri halen bu bölgede bulunmaktadır. Kardeşlerimizin ve ailelerinin sağ kurtulmuş olmaları en büyük tesellimizdir, ancak evlerini, birikimlerini kaybeden ailelerimiz vardır ve oldukça zor durumdalardır. Bu süreçte ailelerinden destek alamayacak öğrenci kardeşlerimizin acil ihtiyaçlarını ve ikinci dönem pansiyon taksitlerini (her öğrenci için toplam 5750 TL) karşılamak üzere İEL İdaresi ve Camia Kurumları olarak bir destek kampanyası başlatıyoruz. Yapılacak şartlı bağışlar İstanbul Erkek Lisesi İdaresi ve Okul Aile Birliğimizin koordinasyonunda ailesi depremden etkilenen kardeşlerimizin doğrudan ve dolaylı eğitim giderlerinin karşılanmasında harcanacaktır. Ayrıca bu kardeşlerimize ihtiyaç bursu da tahsis edilecektir. Sarı Siyahlı Camia olarak büyük bir aile olduğumuzun bilinci ile gücümüzü birleştirmek üzere kampanyaya desteklerinizi bekliyor, ailelerimizin yaralarının en kısa zamanda sarılmasını diliyoruz. Vereceğiniz destek için kardeşlerimiz adına teşekkür ediyor, tüm Türkiye'ye geçmiş olsun diyoruz.

Detaylar

Bağışlar 2 şekilde yapılabilir.

Birinci Yöntem: www.sarisiyahdestek.com (SSD) web portalimiz üzerinden kredi kartı ya da havale/eft ile.

İELEV'e yapılan tüm bağışlar vergi indiriminde kullanılabilmektedir. Kredi kartı ya  da banka yoluyla olan her iki yöntemde de bağış makbuzlarınız kesilir, taranır ve e-posta adresinize iletilir. Taranarak e-posta yolu ile gönderilen makbuzların aslı Vakıf merkezimizde, arşivde saklanır. Eğer 5000 TL' nin altındaki tutarlarda kesilmiş makbuzlar için vergi indiriminde kullanılmak üzere fiziksel olarak teslimat isterseniz açık posta adresiniz ile birlikte talebinizi bize iletmeniz gerekir.

 

İkinci Yöntem: İELEV'in aşağıdaki hesabına havale ya da EFT yoluyla.

Banka: Yapı ve Kredi Bankası

Şube: İnönü Caddesi Ticari Şubesi (682)

Hesap Sahibi: İstanbul Erkek Liseliler Eğitim vakfı

IBAN: TR49 0006 7010 0000 0047 2920 51

ÖNEMLİ NOT: Bağışlarınızın Sarı Siyah Destek portalindeki projede yer alması için birinci yöntem kullanılarak bu site üzerinden giriş yapılması gerekmektedir. Bu site kullanılmadan yapılan destekler Vakıf hesabındaki toplam bağış tutarında yer alacak ancak site üzerindeki toplam bağış miktarında görünmeyecektir.

(Ödemeler bankaya ulaştığında, gönderen hesap adına bağış makbuzu kesilir, 5.000 TL altındaki ödemelerde (fiziki teslimat özellikle talep edilmedikçe) makbuz taranarak e-posta ile gönderilir. Açıklama bölümde “Bağış Sahibinin Adı” ve “Depremden Eklilenen İEL Öğrencilerine Eğtim Destek Bursu Bağışı” ibaresi bulunmalıdır.)

Sorularınızı [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

İEL İdaresi ve Kurumları

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!