Anasayfa > Kulüpler < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Hedef:Robot Challenge 2015SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Hedef:Robot Challenge 2015

Proje tanıtım

İstanbul Lisemizin teknoloji konusunda iddialı kulüplerindeniz. Yakın hikayemizi aşağıda okuyabilirsiniz. Göreceğiniz gibi, bugüne kadar birçok başarı kazandık ama bunu daha da ileriye götürmeyi istiyoruz… Bunun için desteğinizi istiyoruz. Destek olun, deneyimlerinizi bilgi birikiminizi paylaşın bizimle. Üretim çalışmalarımızda yanımızda olun, yarışmalarda bize eşlik edin… Bu yollardan geçen ablalarımıza ve ağabeylerimize, “Size” ihtiyacımız var…

Detaylar

Geçen Yıl Neler Yaptık?

İstanbul Erkek Lisesi Robotik Kulübü, 29-30 Mart tarihlerinde Viyana’da gerçekleştirilen Uluslararası Robot Challenge 2014 yarışmasında 4 ayrı kategoride 4 farklı robotla yer almıştır. Avrupa’nın en ünlü robot yarışmalarından Robot Challenge’da 2014 yılında 46 farklı ülkeden 100’den fazla sayıda ekip toplam 512 robotla boy göstermiştir. Okulumuz Robotik Kulübü tarafından geliştirilen İELEGO adlı robot eleme grubundan birincilikle çıkmış ve Lego Sumo Turnuvası 5.si olmuştur. Ayrıca, okulumuz Robotik Kulübü bu prestijli yarışmada becerilerini sergileyerek ve birçok farklı ülkeden profesyonel ekiplerle teknolojik ve bilimsel açıdan paylaşımda bulunarak, geçen yıl Amerika’da gerçekleştirilen TSA robotik yarışmasından sonra bu yıl da Avrupa çapında tanınarak faaliyetlerinde uluslararası bir boyut kazanmıştır.

Artık daha yukarılara, birincilikleri hedefliyoruz… Desteğinizle başarırız…

Robotik Kulubü Sponsorluğu

Bu sene üst düzey robotları üretilebilmek, bunlarla uluslararası yarışmalarda okulumuzu ve ülkemizi temsil ederek başarılı sonuçlar alabilmek ve için yaklaşık 20.000 TL’ye ihtiyacımız var.

  • Ana Sponsorluk:  10.000 TL
  • Alt Sponsorluklar:  5.000 TL, 3.000 TL, 1.000 TL, 500 TL
  • Malzeme Sponsorluğu:  Robot yapımında kullanılabilecek her tür malzeme
  • Fikir Sponsorluğu:  Robotlarımızın gelişimi için verilebilecek her tür danışmanlık 

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!