Anasayfa > Kulüpler < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
Bab-ı-Ali Gazetesini Okudunuz mu?SONRAKİ
PROJE

Bu proje, bağışçılarımız sayesinde başarı ile tamamlanmıştır. Gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Bab-ı-Ali Gazetesini Okudunuz mu?

Proje tanıtım

Bab-ı Ali İstanbul Erkek Lisesi öğrenci ve mezunlarına hitaben aylık olarak yayımlanan, Sarı Siyah camianın birbirinden haberdar olmasını hedefleyen okul gazetesidir. Gazetemiz: okulumuz ve camiadan haberler, kültür-sanat köşesi, tanınmış mezunlarımız ve dünyaca ünlü kişilerle röportajlar, öğrenciler tarafından yazılan edebiyat köşesi ve üniversite tanıtımı köşesi gibi renkli ve ilgi çekici bölümlerden oluşmaktadır.

Detaylar

Basında Sarı Siyah Ruhu!

Okulumuzun tek öğrenci gazetesi olan Bab-ı Ali, ayda bir yayımlanır. Okulumuz ve camiamızdan haberlerle başlayan Bab-ı Ali ek olarak beş farklı bölüm içermektedir. Bu bölümler; bilim ve teknoloji köşesi, kültür-sanat köşesi, edebiyat bölümü, üniversite tanıtım sayfası ve röportaj sayfasıdır. Gazetemizin sonunda İstanbulspor ile ilgili haberlere yer verilmektedir. Bütün sınıflara dağıtılan gazetemizin ayrıca İELDER ve İELEV’e de nüshaları gönderilmektedir.

Gücünü okulumuz öğrencilerinin alın terinden ve sayfalarındaki renkleri de camiamızın Sarı-Siyahından alan Bab-ı Ali, doğru ve değerli bilgiyi tüm camiamıza duyurma ve öğrencilerin sesi olma amacından bir kere bile sapmamış, her zaman daha kaliteli gazeteler yayınlamayı da kendine misyon olarak belirlemiştir. Misyonumuzun sürekliliği için maddi ve manevi desteklerinizi beklemekteyiz.

Gazetemize reklam verin, Sarı Siyahlılara ulaşın.

Nasıl destek verilebilir:

  • İlan – reklam verebilirsiniz
  • Röportaj yapmamız için iletişim kurabilirsiniz
  • Öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz

Aşağıdaki giderlere ortak olabilirisiniz.

  • Basım masrafları: 900*9 =8.100 TL
  • Tanıtım amaçlı eşantiyonlar: 400 TL

NOT: Destekçilerimizin isimlerini “Teşekkür Köşesi” nde yayınlayacağız.  

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!