Anasayfa > İstanbulspor < Geri dönün

ÖNCEKİ
PROJE
İstanbulspor Futbol Takımımıza Sahip ÇıkıyoruzSONRAKİ
PROJE

İstanbulspor Futbol Takımımıza Sahip Çıkıyoruz

Proje tanıtım

Süper Amatör Ligde mücadele veren İstanbulspor Futbol Takımımızın, müsabaka ve takım ihtiyaçları için Sarı Siyahlı Camiamızın bağışlarına ihtiyacı var. Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig Klasman Grubuna kalan ancak Bölgesel Amatör Lige yükselemeyen İstanbulspor Futbol Takımımızın üst liglere çıkma yolunda 150 bin TL’yi bulan müsabaka ve takım ihtiyaçları için oluşturulmuş proje detaylarını aşağıda görebilirsiniz. Sizleri, İstanbulspor Futbol Takımımızın ihtiyaçlarına destek olmaya çağırıyoruz.

 

Detaylar

Köklerini İstanbul Erkek Lisemizden alarak 1926 yılında kurulan İstanbulspor Futbol Takımımız, yıllarca en üst liglerde mücadele ettikten sonra son yıllarda İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele vermektedir. Bu sezon genç futbolculardan kurulu bir takımla maçlara çıkan İstanbulspor, genç ve dinamik kadrosuyla başarı hedeflerken gençlerin spor yapmasını teşvik ederek de önemli bir misyon edinmektedir.

Ancak kulübün maddi ihtiyaçları ile futbolcu ve müsabaka giderleri, İstanbulsporumuzun karşılaştığı en büyük sorunu oluşturmaktadır. Halen Sarı Siyahlı armamızın futbol müsabakalarında temsil edilmesi için uğraş veren takımımız, karşılaştığı finansal sıkıntılar neticesinde maçlara tam bir kadro çıkartmakta dahi zaman zaman zorluk çekmektedir.

Camiamızın önemli bir parçası olan İstanbulspor Futbol Takımımızın daha başarılı hale gelebilmesi ve Sarı Siyahlı armamızı müsabakalarda temsil etmeyi sürdürebilmesi adına, 2017-2018 sezonu boyunca ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 150 bin TL’ye gereksinim duyulmaktadır.

Sarı Siyahlı Camiamıza ve İstanbulsporumuza gönül veren herkesi takımımıza destek vermek adına bağış yapmaya çağırıyoruz.

Bağış makbuzları katkıda bulunacakların adreslerine gönderilecektir.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

İSTANBULSPOR KULÜBÜ FUTBOL TAKIMI

İlk siz haberdar olun, Projeleri kaçırmayın!